Program Inwestycyjny Multikapitał - AgioFunds

Program Inwestycyjny Multikapitał

Dysponujesz większą gotówką? Program MultiKapitał powstał z myślą o Tobie. Sprawdź jak możesz pomnażać swoje oszczędności.

Masz do zainwestowania większą kwotę?

Zainwestuj swoje oszczędności, które bezproduktywnie leżą w banku. Wszelkie środki pieniężne nieprzeznaczone na krótkoterminowe wydatki mogą pracować efektywniej. Pozwól, aby Twoje pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie dla Twojego banku. Proponujemy Ci Program Inwestycyjny Multikapitał z wpłatą jednorazową, gdzie po każdym roku oszczędzania otrzymasz dodatkowy bonus w postaci zwrotu części opłat za zarządzanie.

Bonus 35%
4 strategie inwestycyjne
Elastyczny Mechanizm Działania

Po każdym pełnym roku oszczędzania przekażemy Ci bonus, będący zwrotem części opłaty za zarządzanie pobranej przez zarządzającego produktem – dokładnie 35% pobranych opłat.

Nie musisz się zastanawiać, który fundusz inwestycyjny byłby dla Ciebie najlepszy. W ramach Planu wybierasz gotową strategię: konserwatywną, optymalną, wzrostową lub depozytową. Kiedy tylko chcesz, możesz zmieniać strategię na bardziej odpowiednią dla Ciebie w danym momencie.

Sprawdź dostępne strategie.

Przez cały okres oszczędzania masz dostęp do swoich środków i możesz wypłacić na chwilę ich część, jeśli są Ci bardzo potrzebne. Później możesz wrócić ze swoimi oszczędnościami aby mogły nadal pracować w ramach programu.